Sport

Vasquezi nuk vazhdon me Real Madridin

Vasquezi nuk vazhdon me Real Madridin
 

Sulmuesi i krahut, Lucas Vasquez pritet të largohet nga Real Madridi në fund të sezonit.

29-vjeçari ka kontratë deri në muajin qershor të këtij viti me madrilenët dhe deri tani palët nuk kanë dhënë sinjale për rinovimin e saj.