Sport

Griezmann në shitje

Griezmann në shitje
 

Bacelona po planifikon ta shesë gjatë verës sulmuesin Antoine Griezmann.

Drejtuesit e skuadrës spanjolle nuk janë të kënaqur me paraqitjet e sulmuesit dhe dëshirojnë ta largojnë.