Sport

Juventusi dhe Hellas Verona ndajnë pikët

Juventusi dhe Hellas Verona ndajnë pikët
Foto: AP
 

Juventusi nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë kundër Hellas Veronës. Takimi përfundoi me rezultat të barabartë 1:1.

Cristiano Ronaldo kaloi në epërsi mysafirwt në minutën e 49-të, para se Antonin Barak të barazonte rezultatin në minutën e 77-të.