Sport

En-Nesyri po kërkohet nga klube të mëdha evropiane

En-Nesyri po kërkohet nga klube të mëdha evropiane
 

Sulmuesi i Sevillas, Youssef En-Nesyri, është duke u përcjellë nga gjigantët e futbollit evropian.

Pas Interit, Dortmundit dhe West Hamit, në garë për 23-vjeçarin, raportohet se kanë hyrë edhe Liverpooli e Manchester Unitedi.