1 perditesime
22:31

Bardhi realizon gol, Levante arrin çerekfinalen e Kupës së Spanjës

Enis Bardhi ka realizuar një gol të bukur nga gjuajtja e lirë, ndërsa Levante ka triumfuar sonte 4:2 në udhëtim ndaj Real Valladolidit në 1/8 e finales së Kupës së Spanjës.

Bardhi realizoi golin e parë të Levantes në minutën e 23-të. Për të ishte vetëm ndeshja e dytë që kur u rikthye nga lëndimi. Ai luajti 55 minuta.

Golat tjerë për Levanten i shënuan Mickael Malsa (45’), Coke (59’) dhe Jose Luis Morales (80’ nga penalltia), ndërsa për Valladolidin shënuan Toni Villa (13’) dhe Shon Weissman (65’).

20:18

Bardhi realizon gol në Kupën e Spanjës

Enis Bardhi ka realizuar një gol për Levanten sonte në Kupën e Spanjës. Bardhi ka realizuar gol të bukur nga gjuajtja e lirë ndërsa Levante po kryeson 3:1 ndaj Real Valladolidit.

Bardhi realizoi golin e parë të Levantes në minutën e 23-të. Për të është ndeshja e dytë që kur u rikthye nga lëndimi. Bardhi është zëvendësuar pas 55 minutave lojë ndaj Valladolidit.