Sport

Manchester United dhe Liverpooli pas Musialas

Manchester United dhe Liverpooli pas Musialas
 

Talenti i Bayern Munichut mund të transferohet në Premier League Liverpooli dhe Manchester Unitedi janë në garë për t’i siguruar shërbimet e mbrojtësit Jamal Musiala.

Mbrojtësi i talentuar që aktivizohet te Bayern Munichu U-21, është duke u monitoruar nga dy skuadrat angleze.