Sport

Pirlo feston titullin e Superkupës me Juventusin

Pirlo feston titullin e Superkupës me Juventusin
 

Andrea Pirlo festoi titullin e parë si trajner në krye të Juventusit.

“Zonja e Vjetër” mposhti Napolin të martën në mbrëmje dhe ngriti trofeun e Superkupës së Italisë.