Sport

Calhanoglu mbetet te Milani

Calhanoglu mbetet te Milani
Foto: Reuters
 

Drejtuesit e klubit të Milanit kanë nisur bisedimet me Hakan Calhanoglun për vazhdimin e kontratës.

Sipas mediave italiane, bisedimet mes klubit dhe lojtarit kanë avancuar dukshëm.