Sport

Shtyhet ndeshja Aston Villa – Everton shkaku i rasteve me koronavirus

Foto: Reuters
 

Ndeshja e Premier Leagues së Anglisë mes Aston Villas dhe Evertonit, e paraparë të luhej të dielën, është shtyrë për shkak të rasteve me koronavirus te Aston Villa, raporton BBC.

Kompleksi stërvitor i Aston Villas mbetet i mbyllur pas shpërthimit të virusit.