Sport

Juventusi pritet t’i largojë tre futbollistë

 

Juventusi po planifikon të largojë disa futbollistë për të përforcuar ekipin gjatë afatit kalimtar të janarit. I pari që do të largohet gjatë këtij muaji nga klubi është mesfushori Sami Khedira.

Përveç Khediras, të sigurt qëndrimin në Torino nuk e kanë as Adrien Rabiot dhe Federico Bernardeschi.