Sport

Alexis Sanchez debuton si aktor

 

Sulmuesi i Interit Alexis Sanchez po vazhdon të rikuperohet nga lëndimi që po e mban jashtë fushës për disa kohë. Por, në këtë periudhë lëndimi, ai nuk ishte edhe aq i papunë.

Kiliani ka debutuar si aktor me filmin “Mi amigo Alexis”, që u paraqit edhe në “Giffoni Film Festival” dhe u vlerësua si sukses i madh, shkruajnë mediat italiane.