Sport

Ibra humb duelet ndaj Beneventos dhe Juventusit

Ibra humb duelet ndaj Beneventos dhe Juventusit
 

Zlatan Ibrahimoviqi nuk do të mund ta ndihmojë Milanin në dy ndeshjet e para të muajit janar, kundër Beneventos dhe Juventusit.

Mediat në Itali kanë raportuar të hënën se Milani nuk dëshiron të nxitojë për ta rikthyer suedezin në fushë.