Sport

Zeneli kontribuon në barazimin e Reimsit

Zeneli kontribuon në barazimin e Reimsit
Foto: Reuters
 

Marseille dhe Reims kanë ndarë pikët në ndeshjen e së shtunës në Ligën 1.

Ndeshja përfundoi 1-1, ku për Reims shënoi autogol Yuto Nagatomo. Autogoli i tij erdhi pas një super aksioni të skuadrës mysafire, në të cilin ishte i përfshirë edhe Arbër Zeneli.