Sport

Alcantara e Matip afër rikthimit

 

Trajneri Jurgen Klopp ka marrë një lëndim sa i përket lojtarëve të lënduar të tij.

Afër rikthimit janë mesfushori Thiago Alcantara dhe Joel Matip, të cilët kanë filluar stërvitjet në Kirkby.