Sport

Amir Rrahmani e Elseid Hysaj për herë të dytë pozitivë me COVID-19

Amir Rrahmani e Elseid Hysaj për herë të dytë pozitivë me COVID-19
 

Napoli ka njoftuar se Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj kanë dalë sërish pozitivë në testin për koronavirus.

“Azzurrët” e konfirmuan lajmin nëpërmjet një komunikate të enjten, se që të dy mbrojtësit kanë dalë të prekur me Covid-19, për herë të dytë.