Sport

Neymar: Dua të luaj me Messin në vitin tjetër

Neymar: Dua të luaj me Messin në vitin tjetër
Foto: Getty Images
 

Ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, ka deklaruar se dëshiron që sërish të luajë bashkë me Leo Messin në vitin tjetër.

Neymari e Messi ishte bashkëlojtarë për katër sezone te Barcelona, 2013-2017, dhe së bashku me Luis Suarezin në vijën e sulmit kishin ndihmuar skuadrën të fitojë dy hyrë La Ligan, një Ligë të Kampionëve e tre herë Kupën e Mbretit, transmeton KOHA.