Sport

Mehmedi lëndohet sërish

Mehmedi lëndohet sërish
 

Wolfsburgu në fundjavë në udhëtim te Kolni në kuadër të Bundesligës, do të duhet t’ia dalë pa shërbimet e Admir Mehmedit.

Futbollisti shqiptar që përfaqëson Zvicrën, ka probleme me kofshë dhe nuk do të jetë në gjendje të luajë, shkruan “Wolfsburger Allgemeine”.