Sport

Rashani pozitiv me koronavirus

Rashani pozitiv me koronavirus
 

Elbasan Rashani do të jetë deri më 9 dhjetor i vetizoluar në Norvegji. Ai ka dalë pozitiv në testin për koronavirus, ka njoftuar faqja zyrtare e klubit të mërkurën.

Siç raporton klubi i tij Odd, Rashani dhe dy futbollistë tjetër kanë shkallë të vogël të simptomave.