Sport

Wolves ndalon Arsenalin

Wolves ndalon Arsenalin
Foto: Reuters
 

Skuadra e Arsenalit ka pësuar humbje nga Wolves. Rezultati përfundimtar në ndeshjen e së dielës ishte 2-1.

Golin e parë në ndeshje e shënuan mysafirët ku pas një tollovie të krijuar në zonën e Arsenalit, Neto për mrekulli e gjeti hapësirën dhe shënoi për 1-0.