Sport

Prishtina vazhdon serinë e fitoreve, mposht Besën

Foto: KF Prishtina/Arkiv
 

Prishtina ka shënuar fitoren e tretë rresht në Superligë, duke e mposhtur Besën në Pejë me rezultat 2:0.

Endrit Krasniqi dhe Leotrim Kryeziu ishin golashënuesit në fitoren e shtatë në sezon për Prishtinën.