Sport

FFK-ja konfirmon se do të ndryshojë trajnerë të përfaqësueseve

FFK-ja konfirmon se do të ndryshojë trajnerë të përfaqësueseve
 

Federata e Futbollit e Kosovës ka konfirmuar se do të ketë ndryshime te trajnerët e përfaqësueseve të Kosovës në futboll. Nuk është saktësuar nëse ndryshimet e planifikuara do të prekin edhe selektorin e përfaqësueses A, Bernard Challandes.

Është Komiteti Ekzekutiv i FFK-së që mbajti mbledhje të premten dhe që vendosi për ndryshime.