Sport

Villareali e ndalon Realin

Villareali e ndalon Realin
Foto: Reuters

Real Madridi nuk ka arritur t’i arkëtojë tri pikët e plota në ndeshjen ndaj Villarealit. Kjo e fundit luajti si vendase ndërsa ndeshja përfundoi e barabartë, 1-1.

Madrilenët kaluan në epërsi të parët, përmes Marianos, i cili shënoi gol në minutat e para të takimit. Megjithatë, vendasit nuk u ndalën. Ata kërkuan golin e barazimit dhe të njëjtin e gjetën në minutën e 76-të.