Sport

Kloppi synon ta përforcojë skuadrën në mbrojtje

Kloppi synon ta përforcojë skuadrën në mbrojtje

Trajneri i Liveproolit, Jurgen Klopp, është në kërkim të një qendërmbrojtësi.

Lëndimi i Virgil van Dijkut dhe Joe Gomezit, ka bërë që trajneri gjerman të kërkojë të përforcohet gjatë miniafatit kalimtar të janarit.