Sport

Gashi synon ta vazhdojë formën e mirë në Zvicër

Gashi synon ta vazhdojë formën e mirë në Zvicër
 

Statistika prej katër golave dhe dy asistimeve në gjashtë paraqitjet e para të Shkëlzen Gashit te skuadra e Aaraut në këtë edicion, është mbresëlënëse.

Ish-reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë është prej më të dalluarve në rangun e dytë të futbollit zviceran sivjet.