Sport

Shkëlzen Gashi realizoi dy gola dhe një asistim për Donat Rrudhanin

Shkëlzen Gashi realizoi dy gola dhe një asistim për Donat Rrudhanin
 

Shkëlzen Gashi ishte njeriu i ndeshjes në fitoren e Aaraut kundër Xamaxit me një asistim e dy gola të realizuar.

Aarau të shtunën fitoi me shifrat 3:1 dhe ka shkuar në kuotën e 10 pikëve pas gjashtë ndeshjeve, dy më pak se lideri.