Sport

Hakimi pozitiv me COVID-19

Hakimi pozitiv me COVID-19

Ylli i Interit, Achraf Hakimi, ka rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe do të mungojë në sfidën e sotme të Ligës së Kampionëve ndaj Borussia Monchengladbachut, raporton Sky Sport.

Tani ai do të karantinohet për të paktën dhjetë ditë dhe do të rikthehet në fushë sapo të rezultojë negativ, transmeton KOHA.