Sport

Drenica synon ta vazhdojë serinë e humbjeve të Arbërisë

Drenica synon ta vazhdojë serinë e humbjeve të Arbërisë
 

Fitorja e fundit në udhëtim ndaj Llapit ka motivuar skuadrën e Drenicës, që tani synon ta mposhtë edhe Arbërinë e Dobrajës, në ndeshjen e xhiros së shtatë të Superligës së Kosovës në futboll.

Dueli mes Drenicës dhe Arbërisë zhvillohet të martën (sot) prej orës 14:00, në stadiumin “Bajram Aliu”, në Skenderaj.