Sport

Debutim i fuqishëm i Suarezit me Atleticon

Debutim i fuqishëm i Suarezit me Atleticon
Foto: Reuters

Luis Suarez ka debutuar fuqishëm me fanellën e Atletico Madridit. Sot ai realizoi dy gola dhe asistoi një në fitoren 6:1 të Atleticos që e shënoi në shtëpi ndaj Granadas.

Suarez u inkuadrua në lojë në minutën e 70-të në vend të Diego Costas.