Sport

Feronikeli e Drenica ndajnë pikët, ’89-shi befason Llapin

 

Feronikeli dhe Drenica kanë ndarë pikët në kuadër të ndeshjes së vlefshme për xhiron e tretë të Superligës së Kosovës.

Ekipet barazuan 2:2, me Almedin Muratin që shënoi dy golat për kuqezinjtë, ndërsa Albert Dabiqaj e Marko Miliqkoviqin që shënuan për Feronikelin.