Sport

Vdes ish-presidenti i SC Gjilanit, Sylejmani

Vdes ish-presidenti i SC Gjilanit, Sylejmani

Ka vdekur në mëngjesin e sotëm ish-presidenti dhe donatori i SC Gjilanit, Shukri Sylejmani.

Lajmin e ka konfirmuar klubi gjilanas në një postim në Facebook, por edhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri.