Sport

Drita shpreson të vazhdojë rrugëtimin në Evropë

Drita shpreson të vazhdojë rrugëtimin në Evropë

Te kampionia e Kosovës, Drita, i kanë parasysh forcën dhe përvojën e kampiones së Polonisë, Legias, me të cilën do të përballen në raundin e tretë kualifikues të Ligës së Evropës.

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu ka paralajmëruar të premten se skuadra e tij nuk do të udhëtojë në Varshavë me “flamurin e bardhë”.