Sport

Rexhbeçaj dy gola në fitoren e thellë të Koelnit në Kupë

 

Futbollisti shqiptar, Elvis Rexhbeçaj, ka realizuar dy gola në fitoren që skuadra e tij, Koelni, e ka arritur ndaj Altglienickes në fazën fillestare të Kupës së Gjermanisë.

Mesfushori ofensiv realizoi golat në minutat ’36 dhe ’63 në fitoren 6:0.