Sport

Udinese dhe Verona në garë për Zeqirin

 

Sulmuesi kosovar i Shpresave të Zvicrës, Andi Zeqiri, mund të largohet nga ekipi Lausanne.

Interesim për të kanë shprehur së fundi dy skuadrat e Italisë, Udinese dhe Hellas Verona, ka raportuar të enjten “tuttomercatoweb”.