Sport

Vidali thotë se do të kthehej te Juventusi

Vidali thotë se do të kthehej te Juventusi
 

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal, ka konfirmuar se do të ishte i lumtur të luante për Juventusin nën drejtimin e Andrea Pirlos. Ai thotë se taktikisht trajneri Antonio Conte është më i miri.

Vidal në një paraqitje në “Youtube” ka folur për hapat e radhës në karrierë dhe është pyetur për një rikthim te Juventusi, transmeton KOHA.