Sport

Fulhami në garë për Perinin

 

Fulhami po e rivalizon Romën dhe Atalantan për shërbimet e portierit italian Mattia Perin, i cili është në pronësi të Juventusit.

Fulhami që është rikthyer në Premier League po e sheh Perinin si opsion të duhur për portën në sezonin e ri, transmeton KOHA.