Sport

Arsenali zyrtarizon Willianin

Arsenali zyrtarizon Willianin

Arsenali ka zyrtarizuar marrëveshjen me sulmuesin e krahut, Willian.

32-vjeçari u largua në fund të sezonit nga Chelsea dhe si lojtar i lirë ka kaluar te rivalët londinezë, duke nënshkruar kontratë 3-vjeçare.