Sport

Martinez nuk largohet nga Interi

Martinez nuk largohet nga Interi

Menaxheri i Lautaro Martinezit, Calos Beto, ka qetësuar tifozët e Interit.

Sipas Betos, sulmuesi argjentinas është i lumtur te zikaltrit dhe nuk do të largohet siç është raportuar në media.