Sport

Hidhet shorti për fazët e mbetur të Ligës së Kampionëve

Hidhet shorti për fazët e mbetur të Ligës së Kampionëve

Të premten në Nyon është hedhur shorti për fazën çerekfinale dhe gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Fituesi i përballjes mes Manchester Cityt e Real Madridit në çerekfinale do të takohet me fituesin e përballjes mes Juventusit e Lyonit.