Sport

Chelsea fiton thellë për të ruajtur vendin në top-katërshe

 

Chelsea ka mposhtur 3:0 Watfordin në xhiron e 33-të të Premier Leagues për të ruajtur pozitën e katërt në tabelë, atë që çon në Ligën e Kampionëve.

Olivier Giroud, Williani dhe Ross Barkley shënuan golat për fitoren e thellë.