Sport

Sane i lumtur që i është bashkuar Bayernit

Sane i lumtur që i është bashkuar Bayernit

Sulmuesi i krahut, Leroy Sane është shprehur i lumtur që në edicionin e ri do të jetë pjesë e Bayern Muenchenit.

Ai iu bashkua Bayernit nga skuadra e Manchester Cityt për 49 milionë euro dëmshpërblim dhe me ekipin bavarez ka firmosur kontratë pesëvjeçare.