Sport

Theret me thikë e plaçkitet ish-mbrojtësi i Liverpoolit

Theret me thikë e plaçkitet ish-mbrojtësi i Liverpoolit

Ish-mbrojtësi i Liverpoolit, Andre Wisdom, raportohet se është therur me thikë dhe është plaçkitur derisa ka vizituar një të afërm të tij, raportojnë mediat britanike.

27 vjeçari, që tani luan në Championship te Derby, ishte sulmuar në Toxteth në Merseyside, transmeton KOHA.