Sport

Drita në katër ndeshjet e fundit ka shënuar nëntë gola dhe nuk ka pranuar asnjë

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu
 

Klubi i futbollit Drita është në seri të mirë të rezultateve qëkur kampionati vazhdoi pas pezullimit shkaku i pandemisë së koronavirusit.

Brenda këtij muaji. liderja e Superligës. ka arritur katër fitore rresht dhe gjithsej ka shënuar nëntë gola e nuk ka pranuar asnjë.