Sport

Tare mohon se ka pasur kontakt me Napolin për Immobilen

Tare mohon se ka pasur kontakt me Napolin për Immobilen

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, ka mohuar se ka pasur ndonjë kontakt apo ofertë nga Napoli për sulmuesin Ciro Immobile.

“Kurrë nuk ka pasur kontakt apo ofertë nga Napoli për Immobilen. Po ashtu, pasi Immobile është i Lazios dhe anasjelltas”, ka thënë Tare për “Sky Sport Italia. “Unë mendoj, shpresoj dhe dua që ai të qëndrojë te Lazio për shumë vite”.