Sport

Juventusi ofron 30 milionë euro dhe Rabiotin për Jimenezin

Juventusi ofron 30 milionë euro dhe Rabiotin për Jimenezin
Foto: Reuters

Juventusi është i gatshëm të ofrojë 30 milionë euro dhe mesfushorin francez Adrien Rabiot për sulmuesin meksikan të Wolverhamptonit, Raul Jimenez, shkruan “Todofichajes”.

Jimenez 29-vjeçar është i gatshëm t’i bashkohet Juventusit dhe krerët e klubit italian po shpresojnë ta bindin Wolverhamptonin me ofertën.