Sport

Dybala për të katërtën herë del pozitiv për koronavirus

Dybala për të katërtën herë del pozitiv për koronavirus
 

Paulo Dybala ka dal pozitiv në testet për koronavirus për të katërtën herë brenda gjashtë javësh.

Sulmuesi i Juventusit ishte ndër lojtarët e parë nga Seria A që është infektuar me Covid-19, së bashku me bashklojtarët e tij, Daniele Rugani dhe Blaise Matuidi, transmeton KOHA.