Sport

Man Utd konfirmon transferimin e parë të verës

Man Utd konfirmon transferimin e parë të verës

Manchester Unitedi ka siguruar firmën e portierit të ri dhe shumë të talentuar, Radek Vitek.

16-vjeçari nga Çekia do të lë skuadrën Sigma Olomouc për të kaluar në korrik në klubin nga Old Traffordi.