Sport

Vdes ish-trajneri i Real Madridit dhe Barcelonës

Vdes ish-trajneri i Real Madridit dhe Barcelonës

Ka vdekur të hënën trajneri i suksesshëm i futbollit, Radomir Antiq.

Serbi Antiq ka ndërruar jetë në moshën 71-vjeçare, pas një sëmundje të shkurtër. Këtë e ka bërë të ditur klubi i dikurshëm i tij, Atletico Madrid.