Sport

Moratti: Transferimi i Messit nuk është i pamundur për Interin

Foto: Reuters
 

Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka thënë se Interi mund të ëndërrojë për transferimin e futbollistit më të mirë në botë, argjentinasit të Barcelonës, Lionel Messi.

Moratti, që dikur kishte transferuar Ronaldon nga Barcelona, beson se Interi mund të ëndërrojë dhe se gjëra të çuditshme do të ndodhin në vitin 2020.