Sport

Doktori i klubit në të cilin luan Zeneli, bënë vetëvrasje për shkak të koronavirusit

Doktori i klubit në të cilin luan Zeneli, bënë vetëvrasje për shkak të koronavirusit
 

Bernard Gonzalez, doktori i klubit Reims, në të cilin luan futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, është gjetur i vdekur në shtëpi ndërsa besohet se ka kryer vetëvrasje, sipas Le Parisien.

Gonzalez ka qenë i infektuar me koronavirus qe disa ditë, dhe ishte i karantinuar me gruan e tij në shtëpi, transmeton KOHA.