Sport

Bonaventura afër transferimit te Lazio

Bonaventura afër transferimit te Lazio

Mesushori i Milanit, Giacomo Bonaventura është afër transferimit te Lazio, njofton “Calciomercato” të mërkurën, transmeton Koha.net.

Kontrata e Bonaventuras me Milanin skadon në verën e këtij viti dhe 30-vjeçari pritet t’i bashkohet Lazios si lojtar i lirë.